CYKL REGAT DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 2018
WAKACYJNA LIGA WINDSURFINGU


PUCHAR WAKACYJNEJ LIGI WINDSURFINGU
ZAKOŃCZNOY!

Specjalne podziękowania dla sponsorów:
Bartolini Air
Airport Hotel
Ewros
Vento
Flyo
Neil Pryde
Far Far
Abc Surf
Intratel

Ponizej znajdziecie wyniki i relacje z naszych regat!


RELACJE ZDJĘCIA FILMY

24 SIERPNIA 2018
Finalne zawody Wakacyjnej Ligi Windsurfingu 2018


Nie było łatwo. Przede wszystkimie nie było łatwo powziąć decyję, kiedy rezegrać te zawody. Mieliśmy zarezerwowane dwa terminy 24 i 25 sierpnia.
Zdecydowaliśmy się na piątek 24 sierpnia. Prognoza pogody była równie zła na 24 i 25 sierpnia. Ostatecznie prawie idealnie trafiliśmy w "okno pogodowe" i tylko podzczas kilku wyścigów padało. Wiatr tradycyjnie był OK. Sporo wyścigów zawodnicy przejechali w ślizgu.
NAGRODY - na koniec po rozdaniu nagród dla zwycięzców, dzisiejszych regat i całego cyklu rozlosowaliśmy nagrody dla wszystkich uczestników.
Nikt z uczestników dzisiejszych regat nie wyjechał "na pusto". Nawet niekórzy rodzice coś "załapali"
Ogólnie prawie wszyscy wyjechali zadowoleni, prawie wszyscy, bo to jest sport, no i oprócz umiejetności trzeba mieć szczęście.


WYNIKI:
OSTATNIA EDYCJA CHAŁUPY3 BOSPORT

Najmłodsze dziewczyny:
1 Pola Radecka

Najmłodsi chłopcy:
1 Ignacy Witkiewicz
2 Jan Ożóg
3 Bartłomiej Walas

10 i 11 letnie dziewczynki:
1 Zuzanna Ołdak
2 Wiktoria Walas
3 Aleksandra Ożóg

10 i 11 letni chłopcy:
1 Roman Saciuk
2 Stanisław Goc
3 Kacper Potz

12 13 i 14 lat dziewczynki:
1 Olivia Forkun
2 Zofia Walas
3 Zuzanna Radecka

12 13 i 14 lat chłopcy:
1 Franciszek Babicki
2 Ryszard Goc
3 Jan Łoboda

Najstarsze dziewczyny do 18 lat:
1 Anna Koszałaka
2 Inka Kapica
3 Marcelina Przychodzka

Najstarsi chłopcy:
1 Nicolas Rauber
2 Szymon Duchniewicz
3 Michał Duchniewicz


FINALNE WYNIKI
WAKACYJNEJ LIGI WINDSURFINGU


Najmłodsze dziewczyny:
1 Pola Radecka
2 Agata Pyda
3 Hanna Połtowicz

Najmłodsi chłopcy:
1 Ignacy Witkiewicz
2 Jan Ozóg
3 Michał Ołdak

10 i 11 letnie dziewczynki:
1 Zuzanna Ołdak
2 Wiktoria Walas
3 Lena Michaluk

10 i 11 letni chłopcy:
1 Roman Saciuk
2 Marek Malarczyk
3 Stanisław Goc

12 13 i 14 lat dziewczynki:
1 Olivia Forkun
2 Zofia Walas
3 Zuzanna Radecka

12 13 i 14 lat chłopcy:
1 Franciszek Babicki
2 Ryszard Goc
3 Eryk Prószczyński

Najstarsze dziewczyny do 18 lat:
1 Inka Kapica
2 Marcelina Przychodzka
3 Róża Czarnecka Wącek

Najstarsi chłopcy:
1 Filip Błażyczek
2 Szymon Duchniewicz
3 Michał Duchniewicz



9 SIERPNIA 2018
Regaty Wakacyjna Liga Windsurfingu edycja Oddech + Board Scool na kempingu Kaper


9 sierpnia rozegrane zostały czwarte z kolei regaty dla dzieci i młodzieży Wakacyjnej Ligi Windsurfingu 2018.
Wiatr i tym razem dopisał, może nie tak jak na poprzednich edycjach, gdzie większość wyścigów rozegrana została w warunkach ślizgowych, ale generalnie wiało nieźle, niektórzy, Ci na większych żaglach śmigali jednak w ślizgu.
Najbardziej wietrzne miejsce w Polsce, Półwysep Helski nie zawodzi.

Tym razem startowało 42 zawodników.
Wyglądało tak, jakby przyjechali tylko Ci z nich, którzy w tych regatach "coś znaczą":), dlatego wszystko przebiegało szybko i sprawnie. Sędzia znacznie wydłużył trasy regat, mimo to przez czały czas wszystko "szło" przed harmonorgamem.
Do naszych stałych sponsorów dołączyła jeszcze firma komputerowa z Białegostoku Intratel, która ufundowała plecaki Dell i myszki bezprzewodowe.

Pełna tabela wyników na www.windsurfhel.pl a poniżej zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych:
grupa A najmłodsi: Pola Radecka i Aleksander Buzuk
grupa B 10 i 11 lat :Zuzanna Ołdak i Roman Saciuk
grupa C 12 13 i 14 lat: Oliwia Forkun i Franciszek Babicki
grupa D 15 16 17 i 18 lat: Inka Kapica i Franciszek Popławski.

50 ZDJĘĆ Z 9 SIERPNIA KAPER 2018 ZIP


FILM Z PIERWSZYCH REGAT WIAŁO!

FILM Z II REGAT NA MASZOPERII TEŻ POWIAŁO

WIĘCEJ RELACJI
WYNIKI


Sędziowie obliczyli wyniki po 3 ważnych edycjach WLW.
Do klasyfikacji liczą się miejsca z regat na Maszoperi, w Kuźnicy i na Kaprze.
Została uwzględniona jedna odrzutka (zawodnikowi odrzuca sie wynik z najsłabszych jego regat, wliczają w to nieobecność na regatach)
W przypadku jednakowej liczby punktów, o miejscu decyduje zajęte lepsze miejsce (np. 1 2 3 wygrywa z 2 2 2). Gdy i tu mamy remis decyduje zajęte miejsce w ostatnich regatach (na ten momemt Oddech na Kaprze)
Oto tabela:
GRUPA A NAJMŁODSI
Miejsce Kobiety A Mężczyźni A
1 Pola Radecka Michał Ołdak
2 Agata Pyda Aleksander Buzuk
3 Hanna Połtowicz Bartosz Bisewski
GRUPA B 2008 I 2007 ROCZNIK
Miejsce Kobiety A Mężczyźni A
1 Zuzanna Ołdak Marek Malarczyk
2 Lena Michaluk Roman Saciuk
3 Wiktoria Walas Stanisław Przychodzki
GRUPA C 2006 2005 I 2004
Miejsce Kobiety A Mężczyźni A
1 Oliwia Forkun Franciszek Babicki
2 Zofia Walas Ryszard Goc
3 Zuzanna Radecka Eryk Prószczyński
GRUPA D NAJSTARSI
Miejsce Kobiety A Mężczyźni A
1 Inka Kapica Filip Błażyczek
2 Róża Czarnecka Wącek Jan Kresdi
3 Marcelina Przychodzka Szymon Duchniewicz

PEŁNE WYNIKI PO 4 EDYCJACH (Maszoperia, Kużnica, Kaper) KAPER 9 SIERPNIA 2018

KUŹNICA 26 LIPCA 2018

MASZOPERIA - 19 LIPCA 2018

CHŁUPY 6 - 5 LIPCA 2018 - nie zaliczają się do punktacji ogólnej.


CO ZROBIĆ ŻEBY WYSTARTOWAĆ:
- przeczytać regulamin zawodów. - pobrać wydrukować i wypełnić formularz ZGŁOSZENIE DO REGAT
- przyjechać w dniu regat do Szkoły BOSPORT zapisac sie do regat, zostawić wypełniony formularz, zapłacić opłatę startową 50zł, zostawić kaucje za koszulkę startową 50zł
- uczestnczyć w skipers mittingu o wyznaczonej godzinie


PROROGAM MINUTOWY REGAT (CHAŁUPY3 24 SIERPNIA) W ZAWIADOMIENIU O REGATACH.

ZAWIADOMIENIE O REGATACH (24 SIERPNIA) pdf
ZAWIADOMIENIE O REGATACH (24 SIERPNIA) doc

INFORMACJE:
INSTRUKCJA ŻEGLUGI REGATY 24 SIERPNIA CHAŁUPY 3 pdf
INSTRUKCJA ŻEGLUGI REGATY 24 SIERPNIA CHAŁUPY 3 doc
Regaty odbędą się w szkole windsurfingu BOSPORT na kempingu CHAŁUPY 3.

Jednak zaperkować samochody znacznie łatwiej będzie na parkingu przy kempingu od strony Chałup.



DRUKI DO POBRANIA

REGULAMIN WAKACYJNEJ LIGI WINDSURFINGU pdf
REGULAMIN WAKACYJNEJ LIGI WINDSURFINGU doc

DRUK ZGŁOSZENIA DO REGAT pdf
DRUK ZGŁOSZENIA DO REGAT doc